دکتر روانشناس جردن

امروزه بسیاری از افراد، برای بهبود کیفیت زندگی و حل مسائل و مشکلات خود به بهترین روانشناس تهران مراجعه می کنند. در بهترین حالت علاوه بر داشتن تجربه و مهارت، محل روانشناس باید به محل کار و یا سکونت افراد نزدیک باشد. از این روی، در این مقاله به معرفی دکتر روانشناس در جردن می پردازیم. با ما همراه باشید.

دکتر روانشناس در سعادت آباد
امروزه، اکثر افراد درگیر مشغله و هیاهوهای مرتبط با زندگی شهری می باشند. یکی از مهمترین عوامل دخیل در بهبود کیفیت زندگی، کسب مهارت های مختلف است. همچنین یافتن راه حل های مناسب در مواجهه با چالش های پیش رو مهم می باشد.

روانشناس در خیابان جردن

دستیابی به سلامت روان، با مراجعه به یک روانشناس قطعا امری ساده تر خواهد بود. بسیاری از افراد، در پی یافتن روانشناسی هستند، که به محل کار و یا سکونت آنان نزدیک باشد. از این روی، در این مقاله به معرفی دکتر روانشناس در خیابان جردن می پردازیم. تا بدین وسیله نه تنها ساکنین این منطقه، بلکه ساکنین دیگر نقاط تهران نیز، مشکلی در رفت و آمد نداشته باشند. چرا که، مسیرهای دسترسی به این منطقه توسط وسایل حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوس و تاکسی به آسانی فراهم می باشد. بسته به شرایط خود، می توانید به صورت هفتگی و یا ماهانه به یک روانشناس ماهر و مجرب در این منطقه مراجعه نمایید.

ریشه بسیاری از مشکلات جسمی مرتبط با روان است

سلامت روان، یکی از مهمترین فاکتورهای یک زندگی سالم می باشد، که متاسفانه هنوز آنطور که شایسته است، به آن توجه نمی شود. جسم ما، بدون داشتن یک روان سالم نمی تواند در بهترین سطح کارایی خود قرار بگیرد. حتما، برای شما هم پیش آمده است، که به منظور درمان درد و یا یک ناراحتی خاص، به دکتر مراجعه کرده باشید. زمانی که علت به وجود آمدن آن بیماری را جویا شده اید، روانشناس مربوطه عامل به وجود آورنده را ناشی از مشکلات روانشناختی بیان کرده باشد.

این ریشه ی روانشناختی، در واقع از استرس ها، نگرانی ها و ناراحتی های افراد به وجود می آید، رشد می کند و همچون یک درخت تنومند می شود. در نتیجه، به هر اندازه ذهن و روان شما آرام و شاداب باشد، متقابلا جسمی چابک و سلامت تر خواهید داشت.

لزوم مراجعه به روانشناس

گاهی از خود می پرسید، چرا باید به یک روانشناس مراجعه کنم؟ یا گمان می کنید به تنهایی قادر به حل مشکلات خود هستید. در ادامه با ما همراه باشید، تا برخی از مهمترین فواید مراجعه به یک روانشناس را تشریح کنیم.

کمک به زوج های جوان برای کسب شناخت بهتر از یکدیگر

به طور معمول، اکثر زوج هایی که به تازگی زندگی خود را در زیر یک سقف شروع کرده اند، به اختلافاتی با یکدیگر برخورد می کنند. علت این اختلافات، به نوع رشد، ارزش ها و هنجارهای طرفین باز می گردد. هیچ یک از آنها به عنوان مقصر به شمار نمی آیند. از این روی، با مراجعه به یک زوج درمانی زبردست و با تجربه، می توانند پیش از عمیق شدن مشکلات، برای حل آنها وقت بگذارند. همچنین به صورت شفاف و ریشه ای اختلافات خود را برطرف سازند.

مشاهده ی افکار خود از ابعاد دیگر

اگر شما به یک دکتر روانشناس در جردن و یا سایر مناطق، مراجعه نمایید و تنها صحبت کنید. به صورت ناخودآگاه با شنیدن صحبت هایتان از منظری دیگر افکار خود را مشاهده خواهید کرد. چه بسا، یک روانشناس حرفه ای، با برجسته کردن و ریشه یابی این افکار، به شما کمک می کند. همچنین شما قادر به یافتن و طراحی راه حل برای چالش های خود خواهید شد. همانطور که میدانید، یک روانشناس خوب شخصی می باشد، که رانندگی را به شما می آموزد، نه اینکه شما را به مقصد نهایی برساند. از این طریق، خواهید آموخت که در برخورد با هر مشکل و یا اتفاق ناخوشایند، چه برخوردی داشته باشید و چه رفتاری درست خواهد بود.

رهایی از احساس تنهایی

روانشناس به عنوان یک فرد با تجربه و دانش آموخته ی این رشته، به هنگام شنیدن مشکلات مراجعه کنندگان، آنها را قضاوت نمی کند. او به صورت بی طرفانه راهکارهایی را به افراد ارائه می نماید. در این شرایط، شخص مراجعه کننده می تواند آزادانه در مورد چالش های روحی خود صحبت کند و از احساس تنهایی و ناتوانی رها شود.

بهبود کیفیت سبک زندگی

مراجعه به یک دکتر روانشناس، موجب ایجاد گشایش در گره های ذهنی می شود. از این روی، گویی شخص به قایق نجاتی برای رهایی از احساسات منفی، افسردگی و فشارهای روزمره دست پیدا می کند. این اتفاق، افزایش انرژی، خواب بهتر و کوله باری از احساسات مثبت را در پی خواهد داشت. در نتیجه، به طور کلی سطح کیفی زندگی ارتقا یافته و بستری برای رشد و پویایی فراهم می شود.

دست یابی به خودآگاهی

با آنالیز احساسات توسط یک دکتر روانشناس این امکان برای شخص مراجعه کننده فراهم می شود، تا بتواند از یک دریچه ی بیرونی به مشاهده ی خود بنشیند. بدین ترتیب، فرصتی برای شناخت بیشتر خودِ درونی فرد فراهم می شود و به احساس آرامش عمیق تری دست می یابد. بستر دستیابی به اکثر موفقیت ها، حل مشکلات و رهایی از بحث و نزاع های خانوادگی، آرامش می باشد. تنها، با ذهنی آرام می توان به درستی تفکر کرد و تصمیمات مناسبی اتخاذ نمود.

معرفی دکتر روانشناس در محله جردن

اگر قصد دریافت مشاوره از یک دکتر روانشناس زبده و زبردست را دارید توصیه می کنیم حتما به مطب دکتر رامین علوی نژاد، متخصص رشته ی روانشناسی مراجعه نمایید. چرا که، ایشان سالهاست در این زمینه فعالیت می کنند و به حل مشکلات فردی و خانوادگی، روان درمانی و درمان اختلالات روانشناختی مشغول می باشند. آقای دکتر رامین علوی نژاد، با آنالیز دقیق شخصیت مراجعه کنندگان خود، راهکارهایی صحیح و اصولی را، برای مقابله مشکلات ارائه می نمایند. ایشان همواره در راستای ارتقا سطح کیفی زندگی افراد کوشش می کنند.

دکتر علوی نژاد، مقالات و کتاب های متعددی را به چاپ رسانده اند. او در زمینه ی رواندرمانیِ اختلالاتی از جمله اضطراب، افسردگی، مشکلات وسواس فکری، مشاوره خانواده، زوج درمانی، مشاوره ی کودک و نوجوانان و… تبحر ویژه ای دارند. همچنین، دکتر علوی نژاد دوره دیده ی اروپا هستند. ایشان علاوه بر حل مشکلات، دریچه ای به سوی ایجاد آگاهی نسبت به نقاط مثبت زندگی را برای مراجعین خود می گشایند.

بسیاری از مراجعین آقای دکتر رامین علوی نژاد، اذعان دارند که در دوران مراجعه به مطب ایشان، دیدگاه و ایدئولوژی های متفاوت تری نسبت به زندگی پیدا کرده اند. آنها ایشان را به عنوان بهترین روانشناس حال حاضر ایران خطاب می نمایند.

سخن پایانی درباره دکتر روانشناس در خیابان جردن تهران

آیا تا به حال پیش خود فکر کرده اید، که چند سال از مسیر زندگی خود را در جاده ای اشتباه طی نموده اید؟ شما نمی توانید زمان را به عقب بازگردانید. اما، قطعا با مراجعه به یک دکتر روانشناس در سعادت آبادو یا سایر مناطق، می توانید پیامدهای مسیر اشتباه خود را تا حد زیادی جبران نمایید.

قطعا بازگشت از یک مسیر پنج، ده و یا بیست ساله، با یک و یا دو جلسه ی مشاوره قابل انجام نخواهد بود. اما، یقینا این مسیر در مکان و زمانی درست متوقف خواهد شد. شما با قدم نهادن در مسیر روشنایی، می توانید باقی زندگی خود را سالم زندگی کنید.

متاسفانه در کشور ما بسیاری از داروها بدون نسخه به افراد فروخته می شوند. حتی ممکن است بسیاری از اشخاصی که نتوانسته اند با مرگ یک عزیز و یا یک تغییر ناخوشایند کنار بیایند، به توصیه دوستان و آشنایان اقدام به مصرف داروهای نادرستی کرده اند. این در حالی می باشد، که شاید مشکلات این افراد تنها با چند جلسه مشاوره قابل درمان بوده است. درنتیجه، همیشه سریع ترین راه، بهترین راه نیست و باید با تحقیق و آگاهی در جهت حل مشکلات خود برآییم.

توجه : آدرس مطب دکتر رامین علوی از جردن تغییر کرده است. به نشانی جدید در پاورقی سایت توجه فرمایید.

1 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

  • محمد حسین آقاملکی
    5 فروردین 1401 5:03 ب.ظ

    کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره دکتر علوی روانشناس بالینی ومشاور خانواده درمانگر فردی می باشد ارائه مشاوره های تخصصی به شما عزیزان ، بسیار عالی و حرفه ای است و به شما پیشنهاد می کنم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.